پنج‌شنبه ۹ مهر: راهپیمایی مبارزه با سرطان پستان

سه شنبه, مهر 7, 1394 - 01:24 توسط تحریریه بادبادک

محصولات آرایشی و بهداشتی سینره، اعلام کرد  در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و تحقق اهداف انسان دوستانه خویش؛ اقدام به راه اندازی کمپین "روبان صورتی" با مضمون اطلاع رسانی، کنترل و شناسایی سرطان پستان در ایران نمود.
هدف از برگذاری و اجرای این کمپین بالا بردن سطح آگاهی شهروندان به ویژه خانم ها در روش های پیشگیرانه سرطان پستان است.
این کمپین از مرداد ماه سال جاری آغاز و با اطلاع رسانی گسترده و متوالی در برج میلاد تهران و در غرفه ای اختصاصی صورت گرفت. این برنامه به مدت ۹ شب ادامه یافت و  علاوه بر آموزش های لازم به بانوان عزیز در مورد نحوه شناسایی سرطان پستان، برنامه های متنوع دیگری همچون سخنرانی توسط تیم اجرایی کمپین روبان صورتی، پخش بروشورهای آموزشی و اطلاع رسانی در مورد پیاده روی نمادین بانوان انجام گرفت.
اطلاع رسانی در مورد این کمپین از طریق شبکه های اجتماعی، وب سایت روبان صورتی و سایت های خبرگزاری انجام شد و تاکنون ادامه دارد.
این کمپین تا نهم مهرماه و با پیاده روی نمادین خانم ها در بوستان بهشت مادران ادامه خواهد یافت و تا آن روز اطلاع رسانی های گسترده انجام خواهد گرفت.
این پیاده روی نماد اتحاد خانم های ایرانی و همچنین حمایت آن ها از آگاه سازی مردم در این زمینه و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان پستان خواهد بود. وظیفه هرکدام از ماست تا عزیزانمان را نیز از این موضوع با خبر سازیم. بی شک اطلاع رسانی دهان به دهان و آگاه ساختن اطرافیانمان کمک بزرگی به پیشرفت و بالا بردن سطح دانش آن ها نسبت به شناخت این بیماری، تشخیص زود هنگام و در نتیجه نجات جان صد ها نفر از عزیزانمان در سر تا سر ایران خواهد بود.
شرکت دانش بنیان طبیعت زنده (سینره)، برج میلاد تهران، مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه ۳ تهران، مدیریت بوستان بهشت مادران تهران حامیان این برنامه و موسسه پیشگیری از سرطان پستان به عنوان مجری این کمپین شما را به شرکت در این برنامه بزرگ دعوت می کنند.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید