ماجرای کانال‌های تلگرامی چیست؟

جمعه, مهر 3, 1394 - 14:25 توسط تحریریه بادبادک

مدت‌هاست که صفحه‌های اینستاگرام به بهترین نقطه منحنی استقبال از خود رسیده‌اند. صفحه‌های اینستاگرامی پرشماری با مخاطبان میلیونی وجود دارند که بسیاری از آن‌ها از این موقعیت برای کسب درآمد استفاده می‌کنند و ساز و کارهای عجیب و غریبی برای به روز رسانی و پول درآوردن از طریق آن‌ها کشف شده است، اوضاع کاملا با ثبات به نظر می‌رسید تا این‌که طی روزهای گذشته تلگرام امکان ساخت کانال‌های عمومی خود را ارائه کرد. 

کانال‌های عمومی تلگرام، برخلاف گروه‌های قبلی، دیگر محدودیتی برای عضویت حداکثر ۲۰۰ نفری قائل نمی‌شوند و تعداد اعضای آن مانند صفحه‌های فیس‌بوکی نامحدود است. 

امکان گفتگو میان کاربران در آن‌ها وجود ندارد و فقط ادمین‌ها می‌توانند چیزی بنویسند. این مسئله امکان اطلاع‌رسانی اشخاص محبوب، برندها و شرکت‌ها را بدون ایجاد اغتشاش در کانال فراهم می‌کند. 

دیر نیست زمانی که ببینیم تعداد زیادی از تبلیغات برندها و خبررسان‌ها از ما نه برای فیس‌بوک، نه برای اینستاگرام یا توییتر که برای پیوستن به تلگرام دعوت می‌کنند. 

همین حالا صفحه بادبادک در اختیار شماست که می‌توانید به عضویت آن درآمده و مطالب سایت بادبادک و مطالب بیشتری را روی تلگرام بادبادک دریافت کنید. 

برای استفاده از این کانال لازم است نرم‌افزار تلگرام را روی موبایل خود آپدیت کنید تا آخرین نسخه آن فعال باشد. سپس به آدرس زیر رفته و به گروه بپیوندید:

https://telegram.me/badbadakmedia

 

 

دیدگاه‌ها

با عرض سلام و خسته نباشید
لطفا در صورت امکان با معرفی کانال مذهبی شیعه سِی (ShiaSay@) ما را در معرفی هر چه بیشتر کانال به دیگر کاربران یاری فرمایید.
با تشکر از حمایت شما
التماس دعا
یا علی

دریافت مطالب دینی و اسلامی با عضویت در کانال مذهبی تلگرام شیعه سِی
http://telegram.me/shiasay

کسب اطلاعات بیشتر:
http://shiasay.com/?p=45137

به کانال ماه کدبانو بپیوندید:
@mahkadbanoo
telegram.me/mahkadbanoo

بانوان با سلیقه! در کانال ماه کدبانو به تمام شاخه های هنر خانه داری، سلامت و زیبایی می پردازیم. هر روز ماه کدبانو را رصد فرمایید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید