با کانال‌های آپارات چطور می‌توان پول درآورد؟

شنبه, شهريور 14, 1394 - 00:40 توسط تحریریه بادبادک

سایت آپارات را به عنوان یوتیوب ایرانی می‌شناسیم. نسخه ایرانی یوتیوب اما لزوما همان راهی را نمی‌رود که یوتیوب می‌رود. آپارات سعی می‌کند ترکیبی ایرانی از اشتراک ویدئو مثل یوتیوب و ویمئو، فروش فیلم به سبک نتفلیکس و مانند آن باشد، همزمان نمونه ایرانی Talent Showهای غربی را اجرا کند و در آخرین تغییر آن در طی روزهای گذشته، سرویسی به نام کانال‌های اشتراکی ارائه کرده است.

کانال‌های اشتراکی، قصد دارد منتخبی از بهترین ویدئوهای آموزشی، علمی و سرگرم کننده را به مخاطبان «بفروشد».

آپارات در این زمینه نوشته است: «مجموعه ای از ویدئوهای غنی و ارزشمند با موضوعات مختلف را در بخش کانال های اشتراکی آپارات گردآوری کرده است. کاربران علاوه بر دسترسی رایگان به میلیون ها ویدیوی متنوع در زمینه های اجتماعی، ورزشی، مذهبی، خبری و ... می توانند با استفاده از کانال های اشتراکی، به نوع متفاوتی از ویدئوها با مضمون آموزشی، علمی، سرگرمی و ... دسترسی داشته باشند.
طبیعی است برای تولید ویدئوهایی که محتوای ارزنده علمی و یا آموزشی دارند، زمان و هزینه بالایی صرف می شود که در کانال های اشتراکی، مخاطبین ویدئوها، درصد کمی از هزینه تولید ویدیو را به تولیدکننده آن می پردازند که به مراتب کمتر از هزینه تهیه فیزیکی آن محصول است. این کانال ها با علامت $ قابل تفکیک هستند.»

اگر می‌خواهید از کانال‌های اشتراکی موجود دیدن کنید به این‌جا بروید و اگر می‌خواهید خود یک کانال اشتراکی ایجاد کنید این‌جا را بخوانید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید