کمپین "روبان صورتی" در برج میلاد تهران

سه شنبه, مرداد 27, 1394 - 01:18 توسط تحریریه بادبادک

سینره این بار در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و تحقق اهداف بشر دوستانه خویش، اقدام به راه اندازی  کمپین «روبان صورتی» با مضمون اطلاع رسانی، کنترل و شناسایی سرطان پستان در ایران نموده است.

هدف از برگذاری و اجرای کمپین «روبان صورتی» بالا بردن سطح آگاهی شهروندان به ویژه بانوان در زمینه روش های پیشگیرانه سرطان پستان می باشد.

به منظور اطلاع رسانی بهتر و بیشتر برنامه، از تاریخ ۲۱ مردادماه لغایت ۳۰ مرداد، هر شب از ساعت ۶ عصر تا ۱۱ شب در برج میلاد غرفه کمپین «روبان صورتی» میزبان مهمانان عزیز و علاقه مندان به این کمپین خواهد بود.

در این غرفه علاوه بر آموزش های لازم به بانوان عزیز در مورد نحوه شناسایی سرطان پستان و برنامه های متنوع دیگر،  ثبت نام برای شرکت در پیاده روی بزرگ خانم ها در تاریخ 9 مهر ماه در بوستان بهشت مادران انجام خواهد شد.

این پیاده روی نماد اتحاد خانم های ایرانی و همچنین حمایت آن ها از آگاه سازی مردم در این زمینه و حمایت از بیماران مبتلا به سرطان پستان خواهد بود. وظیفه هرکدام از ماست تا عزیزانمان را نیز از این موضوع با خبر سازیم. بی شک اطلاع رسانی دهان به دهان و آگاه ساختن اطرافیانمان کمک بزرگی به پیشرفت و بالا بردن سطح دانش آن ها نسبت به شناخت این بیماری، تشخیص زود هنگام و در نتیجه نجات جان صد ها نفر از عزیزانمان در سر تا سر ایران خواهد بود.

شرکت دانش بنیان طبیعت زنده (سینره)، برج میلاد تهران، شهرداری تهران منطقه 2 ،مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 3 تهران، مدیریت بوستان بهشت مادران تهران حامیان این برنامه و موسسه پیشگیری از سرطان پستان به عنوان مجری این کمپین شما را به شرکت در این برنامه بزرگ دعوت می کنند.

 

دیدگاه‌ها

سلام.من دربيمارستان بهبودتبريز درواحد درمانگاه رايگان معاينات پستان فعاليت ميكنم.ميخواستم اگه ممكن باشه منهم هماهنگ باشما اين كمپين رو درتبريز تو بيمارستان خودمون راه اندازي كنيم.فقط درصورت امكان مارا دراين فعاليت بشردوستانه همراهي وراهنمايي كنيد.ممنون ميشم.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید