رضا یزدانی: برای اجرای کارهای فرهاد، بهترینم!

سه شنبه, مرداد 6, 1394 - 14:34 توسط تحریریه بادبادک

خودستایی چندان ارج و قربی در میان ما ایرانی‌ها ندارد به خصوص که زنده‌ای درباره همسانی خود با خواننده‌ای مرحوم سخن بگوید و آن فرد مرحوم هم خواننده‌ای درجه یک مثل فرهاد مهراد باشد.

رضا یزدانی خواننده امروزی پاپ فارسی، که ترانه‌های چند فیلم آخر مسعود کیمیایی را خوانده است قصد داشت در اجرایی که همین ماه روی صحنه و با همکاری ارکستر سمفونیک دارد ترانه فیلم‌های قدیمی او را هم بخواند که با اعتراض آهنگساز آن‌ها، اسفندیار منفردزاده مواجه شد. 

شرح این اعتراض را در این نشانی در بادبادک بخوانید.

موضوع این اعتراض مربوط به فیلم‌گوزن‌ها، رضا موتوری و مانند آن است. 

مسعود کیمیایی بعد از این اعتراض، در نشست خبری این کنسرت گفته است «ما هنوز دعواهای جهان سومی داریم، هنوز دعواهای روزهای اول را داریم.» کیمیایی البته بر کپی رایت متعلق به اسفندیار منفردزاده صحه گذاشته است و قرار است کارها احتمالا بدون خواننده اجرا شوند.

رضا یزدانی اما با ذکر این‌که موسیقی تیتراژ با آثار «استاد کیمیایی» پا به عرصه گذاشت گفته است: « بدون شک تنها کسی که هم اکنون می تواند کارهای مرحوم فرهاد را به بهترین شکل اجرا کند من هستم. شاید در آینده کسی بهتر از من اجرا کند. این موضوع را صد در صد می‌گویم.»

عصبانیت رضا یزدانی و مسعود کیمیایی را اگر کنار بگذاریم، فعلا این حرف اسفندیار منفردزاده‌ است که نصفه و نیمه به کرسی نشسته است. 

دیدگاه‌ها

آقای یزدانی بادکنک بی هویت جامعه هنری ایرانه که همچین بزرگنماییهایی از ایشون آنچنان بعید نیست ، هنوز قضیه غیراخلاقی ایشون با یغما گلرویی رو یادمون نرفته ، سبک ایشون که یک کپی ناموفق و شعرهاشونم که کافه سیگاریه ، بنظر من وجدان هنر ایرانی ایشون رو باید طرد کنه یا ایشون یک اصلاحاتی در خویشتن گم شدشون ایجاد کنند .

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید