پخش زنده تلویزیونی، سرویس تازه سایت آپارات

شنبه, مرداد 3, 1394 - 13:45 توسط تحریریه بادبادک

برای تماشای شبکه‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بر روی اینترنت همیشه مشکلات زیادی بر سر کاربران ایرانی اینترنت بوده است. سایت‌های رسمی صدا و سیما بسیاری از مواقع از تکنولوژی‌های قدیمی برای نمایش زنده برنامه‌ها استفاده می‌کردند که چندان با حال و روز اینترنت این سال‌ها هماهنگ نبود و مواقع زیادی پیش می‌آمد که این نمایش تصاویر با اختلال‌های ممتد همراه بود. از سوی دیگر سایت‌های بسیاری روی اینترنت حضور داشتند که سعی می‌کردند همان تصویرها را در نشانی تازه به خورد مخاطب دهند یا آن‌که هزینه برای این کار دریافت می‌کردند.

سایت آپارات که یک سایت اشتراک تصاویر در ایران است، اقدام به راه‌اندازی بخش پخش زنده کرده است که به صورت آزمایشی کار خود را شروع کرده و قصد دارد این نقص را در وب ایران برطرف کند. 

در حال حاضر ۱۴ شبکه صدا و سیما از طریق صفحه پخش زنده تلویزیونی در چهار کیفیت متفاوت بسته به سرعت اینترنت کاربر قابل تماشا هستند. 

به نظر می‌رسد این سرویس در صورتی که بتواند از دوره آزمایشی سربلند بیرون آید، می‌تواند یکی از پر مخاطب‌ترین صفحه‌های وب فارسی باشد. صفحه‌ای که هم برای مخاطبان امکان خوبی فراهم کرده و هم برای مدیران این وب‌سایت جای خوبی برای جذب آگهی باز کند.

برای استفاده از سرویس تازه آپارات اینجا کلیک کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید