مریم قاسمی، ادامه دهنده پدیده پاشایی

چهارشنبه, آذر 26, 1393 - 04:46 توسط تحریریه بادبادک

با گریه شروع شد و با حرف ادامه یافت و به آواز رسید.

مریم قاسمی، دوست مرتضی‌پاشایی بود و این مدت تا جایی کنجکاوی‌ها درباره‌اش ادامه یافت که در هفته گذشته یکی از واژگانی بوده است که بیشترین جستجوی اینترنتی درباره‌اش صورت گرفته است. 

از مریم قاسمی، می‌توان به آخرین بازمانده «پدیده مرگ مرتضی‌پاشایی» اشاره کرد.

مریم قاسمی به استناد ویدئوهای منتشر شده روی آپارات آهنگی هم برای مرتضی پاشایی خوانده است که می‌توانید اینجا بشنوید:

بسیاری از سایت‌ها به گمانه‌زنی درباره ارتباط عاطفی او و مرتضی پاشایی پرداخته و از این طریق هیت و بازدیدکننده جذب کرده‌اند. برای مثال ریتم زندگی با وی گفتگویی کرده که مریم قاسمی در آن گفته است: « رابطه و آشنایی ما برمی گردد به ۱۷ سال قبل، یعنی دوستی مرتضی پاشایی با برادرم. اما همکاری و آشنایی نزدیک‌تر حدود ۵ سال است که بین ما به وجود آمده. به خاطر می‌آورم برادرم در منزل جشن تولد گرفته بود، گفت یکی از دوستانم را هم دعوت کرده‌ام که صدای بسیار زیبایی دارد. آن دوست مرتضی پاشایی بود؛ او به خانه ما آمد و به افتخار برادرم ترانه‌ای با ساز خواند و اجرا کرد و همه مهمان‌ها با هیجان او را تشویق کردند و از اجرای زیبایش لذت بردند. همانجا به او گفتم که من مطمئنم شما به جاهای خیلی خوبی می‌رسید.»

گفتگوی ریتم‌زندگی را با مریم قاسمی این‌جا بخوانید.

دیدگاه‌ها

این مریم قاسمی اول به دروغ گفت که نامزد مرتضی پاشایی است که خانواده پاشایی این را تکذیب کردند حالا هم میگوید که میخواهد ادامه دهنده راه پاشایی در اواز باشد اینطور که معلومه این خانم به هرترتیبی هست میخواد از نمد پاشایی یه کلاهی واسه خودش,درست کنه .

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید