زنان علیه زنان : سحر قریشی علیه زنان است؟

شنبه, آذر 18, 1396 - 01:49 توسط تحریریه بادبادک

اظهارات سحر قریشی دیروز جنجالی شد تا جایی که مهناز افشار هم تعارفات همکاری را کنار گذاشت و در یک توییت تلویحی، رفتار او را زنان علیه زنان نام نهاد. 

سحر قریشی که مدتی پیش، در ابوظبی خود به استادیوم رفته بود و در جمع مردان، بازی‌های فوتبال را دیده بود، به اردشیر احمدی در برنامه جعبه‌سیاه که از سایت آپارات پخش می‌شود گفت که از حضور در جمع مردان در استادیوم «منقلب» می‌شود به همین خاطر مخالف حضور زنان در استادیوم‌ها است. 

مهناز افشار در پاسخ به این اظهارات، توییت کرد:‌ «نمی‌شه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می‌گیره «منقلب» میشه! ورود به ورزشگاه‌ها حق زنان است. والسلام.»

بعد از این ماجرا بود که این هشتگ، فعال شد و عده‌ای شروع به حمایت از این تفکر کردند. کوهیار نوشت الهه فرصت‌طلبی و نون به نرخ روز خوری در یونان باستان است و خواهر ناتنی برونته توییت کرد منم از شنیدن حرف‌های سحر قریشی یه جوری منقلب شدم که دلم می‌خواست … 

از طرف دیگر، عده‌ای او را با الهام چرخنده مقایسه‌کردند  و عده‌ای دیگر هم مثل صابر نوشته‌اند اگر #زنان_علیه_زنان موضع نگیرند و همیشه پشتیبان هم باشند، کار زن‌ستیزانِ پوسیده مغز به مراتب سخت‌تر خواهد شد.
جامعه مردسالار و زن‌ستیز ما به چاپلوسانی مثل #سحر_قریشی بال‌وپر میدهد.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید