مادر حمید صفت: پسرم قاتل نیست!

چهارشنبه, شهريور 1, 1396 - 01:39 توسط تحریریه بادبادک

مادر حمید صفت صبح دیروز جزییات تازه‌ای از ماجرای مرگ شوهرش را روایت کرد. او می‌گوید پسرم قاتل نیست.

حدود ساعت ١١ صبح بود که حمید آمد. حاج آقا روی راحتی نشسته بود. حمید هم رفت و کنار او نشست. به همسرم گفت چرا با حاج خانم دعوا می‌کنی. چرا از کنار هم‌بودن لذت نمی‌برید، چون پسرم خیلی سعی داشت من و حاج آقا با هم خوب باشیم. چندبار همین سوالات را تکرار کرد، بعد هم گفت چرا روی مادرم دست بلند کردی که حاج آقا در جواب گفت: «بازم می‌زنم.» حمید هم میز روبه‌روی کاناپه را برگرداند. از همین جا درگیری بین آنها بالا گرفت.

من چندبار به حمید تشر زدم که حلالت نمی‌کنم، اگر با هوشنگ دعوا کنی، همسایه‌ها هم آمدند. یکی از آنها به حمید گفت بیا بریم خانه ما تا کمی آرام شوی اما حمید گفت من با مادرم از این خانه می‌رویم، بعد هم مقداری از وسایلم را جمع کردم و از آن‌جا رفتم.

من ندیدم حمید ضربه‌ای بزند. من از ابتدای این درگیری آن‌جا بودم؛ حمید نه چیزی دستش بود و نه با دست یا پا ضربه‌ای به حاج آقا زد. پسر من قاتل نیست.

بعد از این‌که ما از آن‌جا رفتیم، حال همسرم بد شد و همسایه‌ها  با اورژانس تماس گرفته و او را به بیمارستان منتقل کردند و من هم وقتی خبردار شدم، بلافاصله به بیمارستان رفتم؛ سه روز در بیمارستان بستری بود.

مجید امجدی، وکیل مدافع حمید صفت به برخی از جزییات دیگر این پرونده اشاره کرد و گفت: «پزشکی قانونی هنوز علت اصلی مرگ را اعلام نکرده و مراسم خاکسپاری انجام نشده است.

عبدالصمد خرمشاهی، حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری در خصوص پرونده حساس حمیدرضا امیری صفت، خواننده رپ ایران به «شهروند» می‌گوید: «این حادثه تأسف‌برانگیز احساسات اکثر جامعه را جریحه‌دار کرده است. با توجه به این‌که حمید صفت به خاطر مادرش وارد این پرونده پر سر صدا شده، مورد حمایت گروه‌های زیادی از مردم قرار گرفته است. قتل صورت‌گرفته ماجرای پیچیده‌ای است که باید از همه جوانب و جزییات آن برای صدور اتهام قتل عمد، شبه‌عمد یا بیگناه‌بودن متهم مورد بررسی قرار گیرد. (شهروند)

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید