علی دایی به پیشنهاد پرسپولیس بله گفت

چهارشنبه, تير 21, 1396 - 01:04 توسط تحریریه بادبادک

طبق برنامه های از پیش تعیین شده قرار بر این بود تا پیش از شروع لیگ برتر فوتبال و طی دیداری دوستانه، ۲ تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس در دربی هشتاد و پنجم به میزبانی آلمان به مصاف هم بروند.

 برگزاری دربی در آلمان می توانست برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سودمند باشد و مسئولان هر دو باشگاه و اسپانسر در تلاش هستند به هر طریقی این مسابقه را برگزار کنند.
  مشکل هماهنگی با پلیس شهر بیله فلد آلمان اصلی‌ترین مانع برای برگزاری این بازی بوده است.  همین امر سبب شد تا اسپانسر بازی به هر دری بزند تا رایزنی های لازم را با آلمانی ها انجام دهد.
  در همین ارتباط حتی علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس مذاکراتی با علی دایی سرمربی فعلی سایپا  انجام داد. طاهری از دایی که سابقه بازی در تیم آرمینیا بیله فلد آلمان را دارد خواست که با استفاده از ارتباطاتش با مسئولان این باشگاه، رایزنی های لازم را برای برگزاری این مسابقه انجام دهد.

  دایی هم با شناختی که از سیستم برنامه ریزی کشور آلمان دارد اعلام می کند برگزاری این مسابقه در این فاصله زمانی کم بعید است ولی در تماس با مدیران باشگاه بیلفه فلد این درخواست را مطرح کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید