داریوش مهرجویی شکایت به دادگاه می‌‌برد!

چهارشنبه, تير 30, 1395 - 00:21 توسط تحریریه بادبادک

بعد از ماجراهای پیش آمده در مراسم ترحیم عباس کیارستمی، اعتراض جامعه پزشکان و اهانت یکی از پزشکان بیمارستان جم به داریوش مهرجویی، وکیل این کارگردان گفته است که: از افرادی که اقدام به هتک حرمت داریوش مهرجویی با تهمت، افترا، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی کرده‌اند، شکایت می کند و آنها را تحت پیگرد قضایی قرار خواهد داد.

فرهنگ سروری وکیل داریوش مهرجویی گفت: در خصوص اعتراض آقای مهرجویی به وقایع پیش‌ آمده در طول درمان عباس کیارستمی و درخواست رسیدگی و پیگیری این امر از دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئول، باید در وهله اول توجه داشت که وی داغدار هستند. سروری اضافه کرد: مهرجویی به از دست دادن یکی از عزیزان و بستگان نزدیک و دوست دیرینه خود عباس کیارستمی واکنش نشان داده‌اند و خواستار رسیدگی و معرفی خاطی یا خاطیان از سوی مسئولان شده‌‌اند بدون اینکه فرد یا افرادی را مستقیماً معرفی کرده و افترا یا تهمتی بزنند. 

 با احترام به جامعه شریف پزشکی، متأسفانه برخی افرادی که خود را از جامعه پزشکی و یا حتی سخنگو و پرچمدار این صنف می‌دانند با هتک حرمت، تهمت، افترا، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به شخص داریوش مهرجویی اقدام به اظهارات و اعمالی کرده‌اند که تصاویرش در فضای مجازی به کرات توسط کاربران دست به دست می‌شود. این عمل مطمئناً پیگرد قضایی خواهد داشت.

درباره این اتفاق بیشتر در بادبادک بخوانید.

دیدگاه‌ها

تمام مردم ایران حامی پزشکان فرهیخته و دلسوز و متواضع خودشان هستند که به طور شبانه روزی در حال خدمت به مردم هستند. و قطعا هرتوهینی به آنها را محکوم مینمایند.جامعه باید بداند دوران فحاشی و بی فرهنگی به پایان رسیده است
و قطعا اگر ذره ای وجدان در هرکس باشد باید تا ابد سپاسگذار جامعه پزشکی باشد

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید