سه دلیل برای غیب سلبریتی‌ها

پنجشنبه, تير 3, 1395 - 00:31 توسط تحریریه بادبادک

در طی روزها و هفته‌های گذشته، فعالیت سلبریتی‌ها و چهره‌های ایرانی در اینستاگرام کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته‌است. علت چیست؟ یکی از دلایل آن به طور قطع شروع ماه رمضان و تغییر فضای رسانه‌ای کشور است، فضایی که در آن ماه‌عسل احسان علیخانی هر شب دیده شود و خندوانه هم شکل و ترتیبی تازه یافته باشد، جا را برای سریال‌های ماه رمضان هم که سال‌های پیش را با اقبال زیاد مواجه بودند تنگ کرده، چه برسد برای صفحه اینستاگرام بازیگرانی مثل بهرام رادان. یا ترانه علیدوستی پس از آن همه خبرسازی ماه گذشته. حتی گلشیفته فراهانی هم نتوانسته روند خبرسازی‌اش را به خوبی گذشته در فضای وب ایران دنبال کند. 

از طرف دیگر، میزان ناسزاها در اینترنت فارسی و کامنت‌ها به طوری رو به فزونی است که می‌تواند به راحتی برای پشیمان شدن یک چهره از فعالیت در اینستاگرام کافی باشد، چه آن فرد رضا رشیدپور باشد یا مصطفی زمانی. 

علت آخر را شاید بتوان به شایعاتی مبنی بر یک پارتی مرتبط دانست که نام برخی از ستاره‌های سرگرمی ایران در آن به چشم می‌خورد. عده‌ای پس از آن خبرها، همه چیز و حضور خود را تکذیب کردند، اما صفحه‌های چند صد هزار نفره و میلیونی آن‌ها، این روزها پس از این اتفاق به شدت سوت و کور شده است. دلیلش چیست؟ خدا می‌داند.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید