حرف‌های تند خداداد عزیزی درباره «قار قار آل سعود»

چهارشنبه, فروردين 25, 1395 - 05:28 توسط تحریریه بادبادک

خداداد عزیزی، گفته است افسوس می‌خورد که تیم عربستان در گروه ما قرار نگرفت تا «با یک پس‌گردنی محکم، جواب دلنشینی به قارقارهای آل سعود بدهیم.»

او گفته خیلی دوست داشتم عربستانی ها همگروه ما بودند تا بچه های باغیرت تیم ملی با فوتبال ناب ایرانی سوسمارخورهای آل سعود را زمین گیر کنند و به آنها درس فوتبال می دادند.

وی درباره گروهی که تیم ایران در آن قرار گرفته است گفت: گروه ما آسان نیست. تمام این تیم ها پتانسیل داشته اند که به این مرحله صعود کرده اند و وارد رقابت ها نمی شوند تا حذف شوند. حتی ازبکستان و قطر هم برای صعود به جام جهانی روسیه تمام تلاششان را خواهند کرد. پس فکر نکنیم که چون قبلا آنها را برده ایم حالا باید دست روی دست بگذاریم تا بازی شروع شود. حتی تیمی نظیر سوریه هم حریف خطرناکی است چنانچه چند سال قبل فکر کردیم لبنان حریف همیشه بازنده ماست و متاسفانه بازی را واگذار کردیم. 

عزیزی درباره بازی جمعه میان استقلال و پرسپولیس خاطرنشان کرد: احتمال تساوی بازی کم نیست. هفته های پایانی لیگ است و بازیکنان هر دو تیم نمی خواهند ببازند. پرسپولیس فوتبالی هجومی ارایه می کند و مثل بازی رفت با یک دروازه بان سرحال روبرو است که هر توپی وارد دروازه اش نمی شود. این روزها همه می گویند شانس پرسپولیس برای بردن بیشتر است اما تاریخ نشان داده پیش بینی ها برعکس از آب در می آیند. پرسپولیس اگر خیال کند چون در هفته های قبل برده و 19، 20 بازی اخیر را نباخته دچار غافلگیری خواهد شد. 

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید