سبک زندگیفرهنگی

وقتی دوستداران کتاب، برای قبل از خواب کتابی را انتخاب می‌کنند فقط به فکر آن چه که می خوانند هستند نه این‌که چطور آن کتاب را می خوانند.

6 مهر
خبر
فرهنگی

در حالی گه پیش از این گفته می‌شد که همسر دوم گلشیفته فراهانی ”متیو سیلور” هنرمند خیابانی است اما این روزها گلشیفته با قرار دادن عکس‌هایی از خود و همسرش در کنار هم این گمان را از بین برده است.
«کریستوس دورجه واکر» همسر گلشیفته یک روانشناس اهل استرالیا است که علاقه وافری به شرق دور دارد.

5 مهر
مطلب
فرهنگی

روزنامه رسالت در مطلبی با اشاره به این‌که فیلم فروشنده، نماینده رسمی جمهوری اسلامی ایران درمراسم اسکار شد، در باره اصغر فرهادی نوشته است که او به فاحشه‌ها احترام می‌گذارد و از فیلم «درباره الی» به بعد تمامی آثارش با موضوع تجاوز و فحشا ساخته شده و حالا فیلمش نماینده رسمی جمهور

5 مهر
مطلب
سبک زندگیفرهنگی

در گیر و دار حقوق‌های نجومی و املاک نجومی امروز روزنامه هفت صبح در مطلبی با ذکر این‌که منبعش افراد مطلع هستند نوشته است که رامبد جوان برای هر شب اجرای خندوانه ۳۰ میلیون تومان دریافت می‌کند.

1 مهر
مطلب
سبک زندگیفرهنگی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهر تهران اعلام کرد که:

با توجه به کاهش طول روز در نیمه دوم سال تصمیم بر آن شد به منظور سهولت در رفت و آمد شهروندان ساعت اتمام طرح زوج و فرد ۲ ساعت کاهش یافته و از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۷ برسد.

1 مهر
خبر
سبک زندگیفرهنگی

چندی پیش روزنامه یالثارات در مطلبی توهین آمیز رابطه‌ای غیر اخلاقی میان ترانه علیدوستی، اصغر فرهادی و مانی حقیقی را در پشت نام‌های مستعار داستان پردازی کرده بود. بعد از گذشت تقریبا یک هفته حالا ترانه علیدوستی با این پست در اکانت توییترش جوابی به این اهانت داده است.

28 شهريور
مطلب
سبک زندگیفرهنگی

قهوه‌خانه‌ها هم تقسیم شدند به دو گروه: قهوه‌خانه‌های معمولی و قهوه‌خانه‌ها و سفره‌خانه‌های سنتی

27 شهريور
خبر
سبک زندگیفرهنگی
رضا عطاران در هجدهمین جشن خانه سینما: هیچ قصدی برای پوشش یک رنگ پیراهن من و شلوار هانیه توسلی وجود نداشته است، چرا که دوست نداشتیم اتفاقات جشن حافظ تکرار می شد و آنقدر که از دوستان می‌ترسیم از خدا نمی ترسیم.
24 شهريور
مطلب
تکنولوژیسبک زندگیفرهنگی

در نشست «شبکه های مجازی، دانشگاه و سیاست های فرهنگی» محمد مهدی فتوره چی مدیر موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران درباره تفاوت‌های استفاده ایرانیان و فرانسوی‌ها از فضای مجازی صحبت و اعلام کرد که در کشور فرانسه که چهارمین کشور در میان کشورهای اروپایی از لحاظ تعداد کاربران و نحو

24 شهريور
مطلب
سبک زندگیسرگرمیفرهنگی

از زماني كه به سينما و تلويزيون علاقه‌مند شدم خانم نيكی كريمی ستاره من در زندگي شخصی‌ام بود. آرزويم بود كه روزی با ايشان و در کنارشان بازی كنم. اما تقدیر این‌گونه رقم خورد که ايشان در جايگاه كارگردانی قرار بگیرند و من مقابل دوربین خانم کریمی بازی کنم.

23 شهريور
ویدئو
سبک زندگیفرهنگی

نیکی کریمی تحت نظر بهناز شفیعی یکی از بهترین موتورسواران زن ایران در حال تمرین با موتور هوندا ۱۲۵ است.

19 شهريور
مطلب
سبک زندگیفرهنگی

آدم‌ربایانی که با ربودن پسر ۱۵ ساله یک هتلدار مشهدی قصد اخاذی به مبلغ ۳۰۰هزار دلار را داشتند دستگیر شدند. 

17 شهريور
مطلب
سبک زندگیفرهنگی

معاون دادستان مشهد اعلام کرده است با این‌که پیش از این اقدامات پیشگیرانه در مورد این افراد صورت گرفت و به آن‌ها تذکرات لازم داده شد اما آن‌ها توجه نکرده و حتی لجاجت کردند.

قاضی حسن حیدری در رابطه با این موضوع گفت:

16 شهريور
خبر
سبک زندگیفرهنگی

امروز سه شنبه ۱۶ شهریور قرار بود که برای کمپینی به نام « سه شنبه‌های بدون خودرو» خانواده‌ها مسیر پارک لاله تا خانه هنرمندان را رکاب بزنند. 

16 شهريور
خبر
سبک زندگیفرهنگی

«خاله لیلا» و « خاله نسرین» دو سرکرده باند توزیع شیشه در جنوب تهران در محله دروازه غار دستگیر شدند. 

15 شهريور
خبر
فرهنگی

«پس از درگیری‌های سوریه، هزاران نفر برای فرار از جنگ خانمان‌سوز، با خانواده‌ی خود راهی مسيری سخت و طولانی شدند تا جان‌شان را بردارند و به سرزمينی ديگر عزيمت كنند.

14 شهريور
مطلب
سبک زندگیفرهنگی

درپی انتشار شایعه‌هایی درباره سلامتی استاد محمدرضا شجریان، حمیدرضا نوربخش - مدیرعامل خانه موسیقی - با خانواده او تماس گرفت و جویای احوال «استاد آواز ایران» شد.

حمیدرضا نوربخش درباره سلامتی استاد شجریان گفت:

13 شهريور
خبر
فرهنگی

رضا کیانیان در مراسم رونمایی از کتاب «جیگی جیگی، ننه خانوم» از خاطرات دوران کودکی‌اش در مشهد گفت، این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون این‌چنین تعریف کرد که:

10 شهريور
مطلب