چند پیشنهاد برای بستن شال در روزهای سرد

چهارشنبه, مهر 22, 1394 - 03:15 توسط تحریریه بادبادک

ساده‌ترین روش، بهترین روش است. ساده‌ترین روش برای استفاده از شال که در عین حال راحت‌ترین مدل برای آقایان است، به گونه‌ای است که گوشه‌ای از آن افتاده و رها باشد و گوشه دیگر روی شانه انداخته شود. 
باید توجه داشته باشید که شال نباید مانند کراوات محکم و سفت بسته شود. طول و عرض شال می‌تواند در مدل گره زدن و بستن شال موثر باشد، و مدل‌های متفاوتی را شکل دهد.
در این مطلب چند روش بستن شال را به شما نشان می‌دهیم:

گره پاریسی یا فرانسوی:
گره پاریسی یا فرانسوی یک مدل بسیار آسان برای بستن شال آقایان است، که در عین شیک و جذاب بودن، گزینه مناسبی برای علاقه‌مندان به مد روز هم هست. این مدل، گرما را دور گردن حفظ می‌کند و می‌تواند دور یقه کت، اورکت، جلیقه یا پلیور بسته شود تا به تیپ غیر رسمی و اسپرت رسمیت ببخشد.
برای زدن این گره به شالتان باید شال بلندی را انتخاب کنید.

 

گره یک چرخشی
این ساده‌ترین روش برای بستن شال است. برای این گره هیچ محدودیتی اعم از جنس شال، طول و یا عرض آن وجود ندارد و با هر شالی که در احتیار دارید می‌توانید این مدل را امتحان کنید.
هم‌چنین این گره برای فصل‌های سرد بهترین انتخاب است، چرا که هیچ راه نفوذی برای ورود سرما باقی نمی‌گذارد.

مدل دو گره
 

این مدل بهترین روش برای گرم نگه داشتن بدن در فصل سرد است. اگر شال خود را دوبار دو گردن خود بپیچید، هوای سرد و آزار دهنده نمی‌تواند آسیبی به شما برساند.
البته یادتان باشد برای این روش باید از شال بلند‌تری استفاده ‌کنید.( حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ سانتی‌متر)
انتهای شال را روی شانه کنار گردن قرار دهید و طرف دیگر شال را روی قفسه سینه رها کنید، و در نهایت قسمت رها شده را دوبار دور گردن بپیچید. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید