۳ امکان تازه و جالب در اینستاگرام کدامند؟

جمعه, شهريور 13, 1394 - 01:16 توسط تحریریه بادبادک

اینستاگرام‌، این روزها رو به جذاب‌تر شدن پیش می‌رود. نخستین خبری که درباره آن می‌شود ذکر کرد این است که عکس‌ها از حالت اجبار به مربع بودن در آمده‌اند و می‌تواند بدون آن‌که به کادر عکس‌ها آسیبی بزند منبعی برای انتشار عکس‌های آلبوم‌های قدیمی، تصاویر حرفه‌ای تر و فیلم‌های افقی هم باشد. پس دیگر از عکس گرفتن به شیوه عمودی راحت شدید و می‌توانید با خیال راحت فیلم و عکستان را در کادری که چشمتان می‌پسندد بگیرید و باز هم لایک بخورید. 

از طرف دیگر گزینه دایرکت در اینستاگرام فعال شده تا درست همانند توییتر، بتوانید با افرادی که در اینستاگرام خودتان دارید گپ بزنید. این به معنی از بین رفتن نیاز به مسنجرهایی مثل کیک‌مسنجر است که در ایران میان اینستاگرام‌باز ها اقبال زیادی داشت.

و اما آخرین تغییری که می‌خواهیم درباره ی آن صحبت کنیم هم جالب است. امکان فوروارد عکس. درست همان‌طور که یک ایمیل را که می‌پسندید می‌توانید برای دیگران فوروارد کنید، هر وقت عکسی در اینستاگرام دیدید که می‌خواستید به کسی نشان دهید می‌توانید این عکس را برای او فوروارد کنید. عکس، منتشرکننده و نظر شما درباره آن برای آن فرد به صورت خصوصی (دایرکت) ارسال خواهد شد. 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید