خودشناسی: در رواشناسی رنگ‌ها شرکت کنید

جمعه, خرداد 15, 1394 - 14:01 توسط تحریریه بادبادک

تست روانشناسی رنگ‌ها شامل دو تست تکراری‌ست. هر بار میان ۸ رنگ موجود به ترتیب اولویت خود رنگ‌هایتان را انتخاب می‌کنید و در نهایت دو نتیجه که اغلب شباهت زیادی به هم دارند برای شما اعلام می‌شود. 

به این سایت رفته و  به مستطیل‌های رنگی آن نگاه کنید و رنگی را که بیشتر از سایرین دوست دارید انتخاب کنید. در انتخاب رنگ دلخواه سعی نکنید که آنرا با رنگ چیز دیگری نظیر پارچه ، مبلمان ، اتومبیل سواری ، تیم مورد علاقه فوتبال و غیره مقایسه کنید بلکه فقط آنرا به عنوان یک رنگ مورد علاقه‌تان برگزینید.

 سپس به رنگ‌های باقی‌مانده نگاه کنید و رنگی را که بیشتر مورد علاقه شماست انتخاب کنید و این عمل را در مورد سایر رنگهای باقیمانده نیز ادامه دهید.

بعد از انتخاب اول باید یک بار دیگر رنگهای مورد علاقه خود را انتخاب کنید. عملا سعی نکنید که انتخاب اول رنگ‌ها را به خاطر بیاورید و یا به همان ترتیب اول انتخاب کنید در عین حال عمدا تلاش نکنید تا آنها را فراموش نمائید ، بلکه در انتخاب رنگها طوری رفتار کنید که گوئی آنها را برای اولین بار می‌بیند. توصیه می‌شود بین دو انتخاب یک دقیقه فاصله اندازید.

به دلیلی که تست دوبار صورت می گیرد، نتیجه تست دوبار چاپ می شود که می توانید نتیجه دو تست رو با هم مقایسه کنید، که معمولا یکسان هستند!

خب، وقت شروع تست روانشناسی رنگ‌هاست. کلیک کنید.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید