سگ خیابانی، همراه تیم مسابقه

دوشنبه, فروردين 31, 1394 - 06:26 توسط تحریریه بادبادک

این سگ بی‌سرپرست، تیم سوئدی شرکت کننده در مسابقات ۶۷۰ کیلومتری آمازون نوردی را همراهی کرد.

درست قبل از اینکه تیم چهار نفره سوئدی برنامه ریزی برای کوهنوردی،قایقرانی و دوچرخه سواری برای طی کردن مسیر ۶۷۰ کیلومتری مسابقه در جنگل‌های استوایی آمازون را شروع کنند، زمانی‌که برای غذا خوردن دور هم جمع شده بودند میکائیل لیندنورد از اعضای گروه ، سگ بیچاره را دید وتکه ای از گوشت غذایش را به او داد. 

این تیم ورزشی زمانی بسیار تحت تاثیر قرار گرفتند که این سگ در تمام مسیر سخت جنگل نوردی همراه آن‌ها آمد و راه را به تیم نشان داد. حتی زمانی که آن‌ها تصمیم گرفتند از آمدنش، برای حفظ سلامتش، جلوگیری کنند او باز هم به همراهیش ادامه داد و تیم را برای گذراندن مسیرهای دشوار راهنمایی کرد. زمانی‌که تیم ۵ نفره  خط پایان را در جمع ۱۲ تیم اول رد کردند سگ بی نام و نشان را آرتور نام گذاشتند  و او را با خود به سوئد بردند و یک کمپین توییتری برای آرتور راه انداختند. حالا آرتور شاد و سالم  با میکائیل لیندنورد  مردی که غذایش را با او تقسیم کرد زندگی می‌کند. 

چه چیزی هم بهتر از این می‌شود که این تیم ورزشی بنیاد آرتور برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سگ‌های خیابانی که به شمحبت، سرپناه و غذا نیاز دارند راه انداخته‌اند.  
افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید