از بین بردن چروک صورت با داروهای گیاهی

سه شنبه, اسفند 15, 1396 - 23:53 توسط تحریریه بادبادک

شانس شما در از بین بردن خطوط صورت و پیشانی، با استفاده از درمان های طبیعی و خانگی بالا است. از بین بردن چروک صورت با داروهای گیاهی در خانه و بدون هزینه مطمئنا شما را خوشحال خواهد کرد.
نبض ما– خطوط روی پیشانی، دیگر به سن پیری محدود نمی شوند. استرس روزانه و خستگی باعث ایجاد چنین خطوط ناخواسته ای حتی در سن جوانی می شود و این فراتر از کنترل ما است. اجازه دهید در اینجا به معرفی برخی از تکنیک های  گیاهی برای از بین بردن چروک صورت بپردازیم.

با توجه به نشانه های اولیه پیر شدن ممکن است این موضوع، یک تجربه  ناخوشایند باشد، مخصوصا زمانی که  شما برای ظهور این خطوط آماده نباشید.
حذف و از بین بردن چروک صورت با استفاده از درمان های شیمیایی ممکن است کمی هزینه بردار باشد. از بین بردن چروک در پیشانی و ناحیه صورت ممکن است در ابتدا غیرممکن باشد، اما شما می توانید با اندکی زمان و حوصله این کار را انجام دهید.

روغن نارگیل برای از بین بردن چروک پیشانی
چند قطره روغن نارگیل را در پیشانی خود اعمال کرده و چند دقیقه صبر کنید تا روغن، توسط پوست جذب شود. این کار را هر شب قبل از رفتن به رختخواب انجام دهید.

روغن نارگیل مرطوب کننده پوست بوده و در حفظ و سلامت پوست موثراست. این روغن حاوی آنتی اکسیدان ها است که در برابر فعالیت رادیکال های آزاد اثر گذار است.
رادیکال های آزاد در پوست جمع شده و باعث خفگی و همچنین ایجاد چین و چروک می شوند. روغن نارگیل آن را به طور موثر حذف می کند و خطوط پیشانی را در طول زمان کوتاهی از بین می برد.

روغن کرچک
دو قطره روغن کرچک را با حرکتی ملایم بر روی پوست صورت خود زده و ماساژ دهید. بهترین زمان مصرف این روغن، هنگام شب است. روغن کرچک در بافت سبک است، شما همچنین می توانید آن را در طول روز هم استفاده کنید.

ریسینولیک اسید در روغن کرچک، یک عامل سازگار پوستی مناسب برای پوست صورت است. روغن کرچک همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها  بوده و باعث از بین رفتن خطوط از پوست شما می شود.

میوه ها برای از بین بردن چروک صورت
پنبه ای را در آب لیمو زده وبه پوست صورت خود بزنید. اگر شما دارای پوست حساسی هستید،مقداری آب به ظرف آب لیمو اضافه کنید. بگذارید بماند و اجازه دهید تا  با دمای هوا خشک شود، سپس با آب بشویید. شما می توانید پوست مرکباتی، مانند لیمو و پرتقال را جدا کرده و آن را با آب گل رز مخلوط کنید و به صورت یک ترکیب گیاهی بر روی صورت خود اعمال کنید.
همچنین  بهتر است که میوه را در رژیم غذایی خود بگنجانید. نارنگی و لیمو غنی از ویتامین های C و E هستند که برای سلامتی پوست ضروری است. این میوه ها، در رفع خطوط و ایجاد پوستی صاف اثر گذار هستند. فلاونوئیدها ی موجود در میوه ها، سبب تقویت مویرگ ها و حفظ کلاژن و الاستین در پوست شده و ظاهر آن را جوان  می کند.

ماساژ صورت برای از بین چروک  
پنبه ای را به چند قطره روغن زیتون آغشته کرده و این کار را یک تا دو بار در روز انجام دهید. روغن زیتون همراه با روغن نارگیل، یک مرطوب کننده عالی است که پوست شما را به طور موثری شاداب و جوان می کند. ماساژ ملایم نیز باعث گردش خون بیشتر شده و بافت صورت را تحریک می کند.

از بین بردن چروک صورت با روغن سویا
یک قاشق چایخوری از این روغن را دو تا چهار بار در روز برای پوست صورت خود مصرف کنید. به مدت دو هفته به طور مرتب از این روش استفاده کرده و پس از آن شما شاهد تفاوت پوست صورت خود خواهید بود.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید