سهمیه بلیت ایران در جام جهانی روسیه چقدر است؟

يكشنبه, آذر 26, 1396 - 01:37 توسط تحریریه بادبادک

۸ درصد بلیت‌های قابل فروش ورزشگاه در بازی‌های مربوط به ایران، در اختیار فدراسیون قرار گرفته است که تعداد آن‌ها ۷۰۰ بلیت است. فدراسیون موظف شده آن‌ها را خریداری کرده و در اختیار خانواده فوتبال، از جمله خانواده بازیکنان، اسپانسرها و مانند آن قرار دهد.

خود فیفا هم برای هر بازی ایران، حدود ۵ تا ۱۰ هزار بلیت به فروش می‌رساند. علاوه بر این‌ها، فدراسیون فوتبال ایران هم بجز این ۷۰۰ بلیت، ۸ درصد دیگر از بلیت‌ها را برای فروش، روی پرتال خود قرار خواهد داد.

قیمت بلیت جام جهانی روسیه
بلیت های رقابت های جام جهانی 2018 روسیه نسبت به دوره قبل این رقابت ها 10 درصد افزایش یافته است یعنی معادل 3900000 هزار تومان .جام جهانی 2018

در حالی که دو سال تا آغاز جام جهانی روسیه باقی مانده است، فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا، قیمت بلیت های این دوره از رقابت ها را تعیین کرد. بنا بر تصمیم فیفا ارزان ترین قیمت برای بلیت رقابت های جام جهانی روسیه 94 یورو است و گرانترین قیمت بلیت برای قسمت های ویژه ورزشگاه برای دیدار نهایی این رقابت ها 994 یورو قیمت گذاری شده است.

برای آگاهی از چگونگی شرکت در قرعه‌کشی بلیت سفر به روسیه برای جام‌جهانی، این‌جا را کلیک کنید.

دیدگاه‌ها

اگه ۸٪ تعداد بلیط‌ها ۷۰۰ بلیط‌باشه،یعنی کلا بیشتر از ۸۵۰۰ \تا بلیط نیست. که غیر ممکنه، حتی برای یه بازی.

دو حالته: یا اینکه حدود ۱۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ بلیط‌ هپلی هپو شده و مردم را خر فرض کرده اند که فکر کنند ۷۰۰ تا بلیطی که می فروشند همه بلیط ها بوده. (دنبال بقیه بلیط ها در بازار سیاد جلو مسابقه بگردید).

یا اینکه خبرنگار بی سواد که چیزی از حرفه ای گری نمیدونه عدد ها رو درست یادداشت نکرده، که باز از ایرانی ها بعید نیست.

عرعر ایرانیان ادامه دارد. اسم خودشون رو هم می زارن"مدیا"، ولی عرضه اینکه دو تا عدد رو چک کنن ندارن.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید