هشدارهایی درباره مراقبت از پوست؛ ویژه آقایان

دوشنبه, شهريور 27, 1396 - 04:34 توسط تحریریه بادبادک

علاوه بر دشمنان طبیعی پوست مانند اشعه خورشید، رژیم غذایی ناسالم و آب و هوای سرد، پوست مردان نیاز به حفاظت در برابر تیغ ریش‌تراش هم دارد. برای تراشیدن روزانه ریش، ژل اصلاح غنی‌شده با ویتامین مناسب است تا از پوست در برابر بثورات و جوش بعد از اصلاح محافظت کند.

 محافظت در برابر آفتاب
یک بخش ضروری مراقبت پوست مردها، محافظت در برابر خورشید است. هنگامی که برای ماهیگیری، رفتن به محل کار، گردش یا حتی پیاده‌روی از منزل خارج می‌شوید، کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید.
محصولات مراقبت از پوست آقایان را این‌جا ببینید.

 ژل صورت آقایان
برای از بین بردن و حذف آلودگی و تعریق از روی پوستتان از یک تمیز‌کننده کامل صورت استفاده کنید. برای این منظور ژل پاک‌کننده ایده‌آل است. مجددا صورت را قبل از رفتن به رختخواب تمیز کنید. سلول‌های مرده پوست و دیگر ذرات که منافذ پوست را مسدود کرده‌اند به بهترین وجه با یک تونیک ویژه آقایان تمیز کنید. تونیک صورت منافذ پوست را باز می‌کند، در نتیجه اصلاح بهتری خواهید داشت. همچنین در طول هفته با استفاده از یک لایه‌بردار پوست را از چربی اضافی و آلودگی موجود رها کنید.
محصولات مراقبت از پوست آقایان را این‌جا ببینید.

اصلاح ریش آقایان
صورت خود را قبل از اصلاح به بهترین شکل با آب گرم نمدار کنید. به این ترتیب ژل اصلاح یا کرم اصلاح تاثیرش را بهتر آشکار می‌کند. در ضمن پوست و موها نرم‌تر می‌شوند. چند دقیقه‌ای بیشتر زمان صرف کنید تا ژل اصلاح را خوب بزنید و ماساژ دهید. ماساژ کمک می‌کند جریان خون لایه میانی پوست تحریک شود. هرگز تیغ کند برای اصلاح استفاده نکنید. بهتر این است در همان جهت رشد مو اصلاح کنید. اصلاح در جهت مخالف یا اصلاح در هر دو جهت سبب تحریک پوست می‌شود. اصلاح را سر فرصت و بادقت انجام دهید، حتی اگر هر روز مجبور به انجام این کار هستید باید مراقب باشید. علاوه بر این، باید پس از اصلاح رطوبت‌رسانی کافی انجام شود.

محصولات مراقبت از پوست آقایان را این‌جا ببینید.
 

 مراقبت‌های پوستی آقایان، فقط محدود به‌صورت آنها نیست
توجه داشته باشید که صورت شما تنها بخش بدن شما نیست که با پوست پوشیده شده است. اطمینان حاصل کنید که تمام پوست تمیز است و خشک نیست. از این‌رو، آقایان باید به‌ویژه تمرکز روی پا، آرنج، بازوها و دست‌ها داشته باشند.

محصولات مراقبت از پوست آقایان را این‌جا ببینید.

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید