چطور از بروز جوش‌های التهابی پیش‌گیری کنید؟

دوشنبه, خرداد 29, 1396 - 01:55 توسط تحریریه بادبادک

فرقی نمی‌کند مرد باشید یا زن، وقتی که سر و کله یک جوش بزرگ دردناک روی پوستتان پیدا می‌شود نمی‌دانید با آن چه باید بکنید. 

درد و التهاب جوش از یک طرف و ظاهر نازیبای آن از سوی دیگر آزارتان می‌دهد.

جوش های التهابی یا همان آکنه به صورت ضایعات قرمز رنگ برجسته دیده می شوند که گاهی با درد همراه هستند. معمولا این نوع جوش ها، در افرادی که پوست چرب دارند دیده می شوند و اغلب با جوش های زیر پوستی همراه هستند.جوش های التهابی، ممکن است بر روی صورت، بازو ، ناحیه پشت و یا روی سینه بروز پیدا کنند.

درمان موضعی شامل داروهای الکلی حاوی آنتی بیوتیک و داروهای لایه بردار می باشد ، که معمولا به صورت داروهای ساختنی توسط پزشک متخصص پوست تجویز می شوند.داروهای لایه بردار شامل کرمهای حاوی AHA و یا ترتینوئین می باشند که بسته به صلاحدید پزشک با غلظت‌های مختلف تجویز می شوند.

اما راه دیگری که برای از بین بردن این جوش‌ها پیش‌رو دارید استفاده از ژل ضد جوش است که به منظور پیشگیری از ایجاد جوش و رفع انواع جوش‌ها استفاده می‌شود.

این محصول یک ضد جوش بسیار قوی است که سبب درمان سریع جوش های موضعی و التهابی می شود. ۱۵ تا ۲۰  دقیقه بعد از مصرف ژل آنتی آکنه، این ژل کاملا جذب واحد پیلو سباسه (فولیکول مو) شده و درمان جوش آغاز می گردد.

در این محصول از یک کمپلکس گیاهی ویژه و مؤثر استفاده شده که با مکانیزم های مختلف سبب درمان سریع آکنه می شود. اثرات ضد میکروبی و ضد التهابی بسیار قوی روغن درخت چای در کنار اثرات التیام دهندگی و ترمیم کنندگی عصاره های بابونه و آویشن سبب درمان فوری جوش ها می شود.

این ژل باعث جمع شدن منافذ باز پوست و جلوگیری از ایجاد جوش می شود. از سوی دیگر با افزایش پروتئین سازی، سلول سازی و بازسازی سلولی سبب برطرف شدن جای جوش می گردد.

از مزایای استفاده از این ژل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• دارای روغن درخت چای؛ مؤثرترین ماده آنتی باکتریال گیاهی تایید شده 

• رفع انواع جوش های التهابی، سر سیاه و سر سفید •دارای عصاره بابونه با اثرات ضد التهابی و التیام بخش 

• جلوگیری از باقی ماندن جای جوش

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید