بهترین گوشی تلفن همراه در سال ۲۰۱۶ کدام بود؟

يكشنبه, دى 12, 1395 - 07:43 توسط تحریریه بادبادک

سال ۲۰۱۶ هم تمام شد و وارد سال جدید میلادی شدیم. کارشناسان در گزارشی به معرفی بهترین و مطلوب‌ترین گوشی تلفن همراه در سال ۲۰۱۶ پرداختند و تلفن هوشمند پیکسل گوگل را بهترین گوشی سال ۲۰۱۶ اعلام کردند.

در این گزارش گفته شده است که این تلفن هوشمند بهترین و روان‌ترین نسخه اندروید موجود در بازار را ارائه داده است، قدرت پردازش بالایی دارد و بهترین دوربین تلفن‌های همراه بازار را با خود دارد.

گوشی پیکسل گوگل با توجه به مشخصات فوق با تفاوت بسیاری در صدر بهترین تلفن‌های همراه سال قرار گرفته است.

این گوشی پیش از معرفی توسط گوگل در معرض شایعات زیادی قرار داشت که پس از معرفی، بسیاری را ناامید کرد. طراحی آن بسیار ساده بود و به لحاظ ظاهر هیچ مزیت قابل تشخیصی نسبت به سایر رقبا نداشت. علاوه بر آن، قیمت این گوشی برخلاف نسخه نکسوس که جایگزین آن شده بود، گرانتر بود.البته پس از ارائه رسمی پیکسل به بازار، بسیاری از مردم را به سمت خود جذب کرد. از جمله مزیت‌های این گوشی، شارژ سریع باتری و عمر بالای آن بود که با گوشی‌های آیفون قابل مقایسه است.

این گوشی از سایر تلفن‌های موجود در بازار بیشتر به آیفون نزدیک شد اما مزایایی دارد که آن را فراتر از گوشی‌های اپل برده است. هیچ برنامه از پیش نصب‌شده‌ای روی پیکسل ارائه نشده و به ارائه سادگی لذت‌بخشی پرداخته که سایر تلفن‌های همراه اندرویدی قادر به اجرای آن نیستند.

 از لحاظ نرم‌افزاری، پیکسل ویژگی‌هایی مانند دستیار گوگل را که پلت‌فرم جدید هوش‌مصنوعی این غول فناوری است، در کنار آخرین نسخه اندروید ارائه کرده است.

بهترین مزیت این گوشی، ذخیره نامحدود تصاویر با کیفیت اصلی است. استفاده از اپلیکیشن تصاویر گوگل(Google photo) بسیار ساده بوده و حجم دستگاه شمار را برای سایر اپلیکیشن‌ها آزاد می‌گذارد.یکی از ارزشمندترین ویژگی‌های پیکسل، دوربین ۱۲.۳ مگاپیکسلی آن است که بهترین نمونه در بازار خوانده شده است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید