نکته‌های آرایشی که شما هیچ وقت از وجود آن‌ها با خبر نبوده‌اید

سه شنبه, آذر 2, 1395 - 07:06 توسط تحریریه بادبادک

آرایش کردن یک هنر است، یک هنر جادویی که به زنان تعلق دارد ، بسیاری از زنان از این هنر به راه و روش خودشان استفاده می‌کنند و زیبایی‌های صورتشان را دو چندان و نقاط ضعف آن را به خوبی می‌پوشانند.

 

اما همه زنان از همه حقه‌ها و رازهای آرایشی با خبر نیستند. حالا ما به شما چند نکته آرایشی میگوییم که با آن‌ها شما بهتر و سریع‌تر آرایش خواهید کرد.

 

۱- از برس‌های آرایشی‌تان به خوبی مراقبت کنید.
برس‌های با کیفیت آرایشی می توانند عمر طولانی داشته باشند. برای این‌که از برس‌های آرایشی‌تان به خوبی مراقبت کنید نکته مهمی است. هیچ وقت برس‌ها را کثیف باقی نگذراید، استفاده از برس‌های آلوده می‌تواند به پوست شما و به لوازم آرایشیتان آسیب بزند. برس‌ها را هر چند وقت یک‌بار با شامپو یا مایع ظرف‌شویی بشویید. بگذراید آن‌ها به خوبی خشک شوند و آن‌ها را روی یک دستمال کاغذی تمیز نگه دارید.

 

 

 

 

۲-  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: left; font: 12.0px 'Geeza Pro'} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Geeza Pro'; min-height: 17.0px} span.s1 {font: 12.0px 'Lucida Grande'} لازم نیست از اسکراب‌های گران‌قیمت برای پاک‌سازی پوست استفاده کنید

هیچ ضرورتی ندارد که که شما پول زیادی را برای اسکراب‌ها خرج کنید. شما می‌توانید به راحتی در خانه برای خودتان اسکراب بسازید .

برای این کار ۴ قاشق غذاخوری شکر یا نمک را با ۳ قاشق غذاخوری روغن زیتون مخلوط کنید، هم‌چنین می توانید چند قطره عصاره اسطوخودوس به این ترکیب اضافه کنید تا خوشبو و آرام بخش شود.

این اسکراب را به آرامی روی پوستتان ماساژ دهید و با آب گرم بشویید.

 

 

۳-  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: left; font: 12.0px 'Geeza Pro'} span.s1 {font: 12.0px 'Lucida Grande'} از لب‌هایتان مراقبت کنید.

برای این‌که رژلب به خوبی روی لب شما بنشیند لازم است که پوست لب‌هایتان صاف و نرم باشد. برای پاکسازی پوست لب‌ها می‌توانید میزان مساوی از شکر قهوه‌ای و روغن زیتون و چند قطره عصاره وانیل را با هم ترکیب کنید و لب‌ها را با این ترکیب ماساژ دهید و با یک دستمال تمیز پاک کنید. حالا لب‌هایتان آماده زدن رژلب هستند.

 

 

۴-  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: left; font: 12.0px 'Geeza Pro'} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Geeza Pro'; min-height: 17.0px} span.s1 {font: 12.0px 'Lucida Grande'} هیچ وقت کرم‌پودری تیره‌تر از رنگ پوستتان برای آرایش کردن انتخاب نکنید.

 

لازم نیست تعداد زیادی کرم‌پودر توی کیف آرایشتان داشته باشید. اگر کرم‌پودری به رنگ پوستتان پیدا نکردید هیچ‌گاه رنگی تیره‌تر از رنگ پوستتان انتخاب نکنید. یک درجه روشن‌تر بخرید و سپس با اضافه کردن مقداری پودر برنز به کرم پودر می‌توانید به رنگ درستی برای پوستتان برسید.

 

 

 

۵-  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: left; font: 12.0px 'Geeza Pro'} span.s1 {font: 12.0px 'Lucida Grande'} زدن رژلب را با این کار تمام کنید.

برای اینکه رژلب را بیشتر ماندگار کنید و از تجدید آن در هر چند دقیقه جلوگیری کنید، یک دستمال کاغذی را روی لبی که رژلب دارد قرار دهید و سپس کمی پنکک را با برس روی آن بزنید. این کار هم‌چنین از کشیده شدن رژلب بر روی دندان هایتان جلوگیری می کند.

 

 

۶-  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: left; font: 12.0px 'Geeza Pro'} span.s1 {font: 12.0px 'Lucida Grande'} اضافه‌های ریمل را از برس بگیرید.

برای این‌که مژه‌های زیبا و بلندی داشته باشید لازم نیست حتما به یک آرایش‌گاه گران قیمت بروید. یک ریمل و یک دستمال کاغذی بردارید، برس ریمل را چند بار روی دستمال بکشید تا اضافه‌های ریمل از برس گرفته شود و سپس مژه‌ها را با آن آرایش کنید.

 

 

۷-  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: left; font: 12.0px 'Geeza Pro'} span.s1 {font: 12.0px 'Lucida Grande'} برای پاک کردن آرایش از وازلین استفاده کنید.

وازلین می‌تواند به عنوان یک پاک‌کننده آرایش خوب عمل کند. مقدار کمی وازلین را روی دستمال کتانی بگذراید و با آن صورتتان را پاک کنیدو سپس صورتتان را با آب گرم بشویید.

وازلین حتی می‌تواند محصولات آرایشی ضد آب را هم از پوست شما پاک کند.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید