مرسده ملک شاهی در نهایت بازداشت شد

يكشنبه, آبان 9, 1395 - 23:53 توسط تحریریه بادبادک

مرسده ملک‌شاهی مربی حیوانات بود،‌ این را می‌شد از عکس‌های اینستاگرامش و پست‌هایی که می‌گذذاشت فهمید. اما مربی که نه، ملک شاهی یک حیوان آزار بود.

در ششم فروردین ماه ۱۳۹۵ انجمن‌های حامی حیوانات ویدئوهایی از این مربی تقلبی حیوانات پخش کردند که اقدام به کتک زدن و فحاشی به حیوانات می‌کرد.

 

ویدئوی مرسده ملک‌شاهی و حیوان آزاری‌اش را این جا ببینید.

 

در پی شکایت صاحبان حیواناتی که توسط این زن نگهداری می‌شدند پلیس در صدد دستگیری او برآمد که پیش از رسیدن پلیس او از منزل مسکونی‌اش متواری شده بود. ملک‌شاهی سپس در مصاحبه‌ای با رادیوفردا گفته بود که او در آن برهه زمانی دچار مشکلات عاطفی بوده و روزهای سختی را می‌گذارنده است.

حالا باز ملک‌شاهی خبر ساز شده است.

 

درباره قرار بازداشت مرسده ملک‌شاهی این جا بخوانید.

 

 دختر جوانی که حیوانات را مورد آزار و اذیت شدید قرار می‌داد و تصاویرشان را در اینستاگرام منتشر می‌کرد با شکایت صاحبان حیوانات بازداشت شد.

 

یک فعال حقوق حیوانات با اعلام این خبر گفت: با طرح شکایت صاحبان حیوانات و فعالان حقوق حیوانات از مرسده م.ش. در دادسرای جرایم رایانه ای، وکیل پرونده حکم بازداشت فرد مزبور را تحت عنوان اشاعه محتوای مستهجن و تهدید گرفت و نامبرده پیش از ظهر امروز بازداشت شد. لیدا ضیا از گروه «۲۲ جفت چشم» که در حمایت از حیوانات فعالیت می‌کند از بانیان طرح شکایت بوده‌ است. به گفته وی افرادی که قصد سفر داشته اما امکان همراه داشتن حیواناتشان را نداشته‌اند با تبلیغات اینترنتی وی برای نگهداری حیوانات رو به رو شده و پس از تماس تلفنی حیوانات خود را در اختیار او قرار می‌داده‌اند.

 

اگرچه او دیروز با حکم جلب قانونی بازداشت شده و در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته است اما خلأ قانونی در زمینه حیوان‌آزاری سرنوشت او را دچار ابهام کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید