در چه مواردی از کرم‌پودر مایع استفاده کنید؟

شنبه, مهر 17, 1395 - 07:03 توسط تحریریه بادبادک

برای این‌که بتوانید خوب آرایش کنید و زیبایی‌های صورتتان را دو چندان کنید در مرحله اول بهتر است شناخت کامل و درستی از پوست صورتتان داشته باشید. این‌که بدانید پوست صورتتان چرب و یا خشک است، به چه موادی حساسیت نشان می‌دهد و کدام جنس لوازم آرایشی به خوبی با پوست شما کنار می‌آيد، به شما کمک می کند تا آرایش خوب و درستی داشته باشید. 

در این مطلب ما به شما می‌گوییم که با توجه به شناختی که از پوست صورتتان دارید، در انتخاب کرم پودر و یا فونداسیون آرایش چه زمانی باید نوع مایع آن را انتخاب کنید.

- اگر پوست خشک دارید کرم پودرمایع باید انتخاب شما باشد
استفاده از پودر خشک روی پوستی که خودش خشک است، کاملا اشتباه است اما یک فونداسیون مایع می تواند مقداری از رطوبت مورد نیاز پوستتان را به آن برساند. فونداسیون مایع باعث می شود پوستتان مرطوبتر و سالمتر بنظر برسد.

- اگر نگران چین و چروکها هستید، کرم پودر مایع را انتخاب کنید
حتی کوچکترین نشانه های پیری می توانند با آرایش اشتباه بزرگنمایی شوند، بنابراین اگر می خواهید خطوط پنجه کلاغی (چین و چروک اطراف چشم) و خطوط خنده کمتری ببینید، یک کرم پودر مایع را انتخاب کنید. بروزسی می گوید: پودر در واقع می تواند در داخل چین و چروکها بنشیند و آنها را مشخص تر کند، اما محصولات مایع، مانند پرکننده به صاف‌تر کردن پوست شما کمک می‌کند. کرم پودر مایع در صورتیکه شما منافذ بزرگ و کاملا مشخصی دارید، نیز بهترین گزینه می باشد.

- اگر مشکلات آکنه دارید، کرم پودر مایع را انتخاب کنید
 اگر شما هر نوع بافتی روی پوستتان دارید (بعنوان مثال آکنه، روزاسه یا سایر مشکلات پوستی) از پودرهای فونداسیون اجتناب کنید، چون آنها فقط باعث خواهند شد که مشکل پوستی تان مشخص‌تر شود. کرم پودرهای مایع، پوشش بیشتری برای مشکلات پوستی ارائه می دهند و ماندگاری طولانی تری دارند، بنابراین مجبور نیستید آنها را به دفعات زیاد تجدید نمایید و اگر شما پوست آکنه زده چرب دارید، از یک کرم پودر مایع بعنوان پایه استفاده کرده و روی آن کمی پودر بزنید تا از برق زدن پوستتان جلوگیری شود.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید