فرهادی و فروشنده این بار در تیر رس روزنامه رسالت: اصغر فرهادی به فاحشه‌ها احترام می‌گذارد

دوشنبه, مهر 5, 1395 - 01:28 توسط تحریریه بادبادک

روزنامه رسالت در مطلبی با اشاره به این‌که فیلم فروشنده، نماینده رسمی جمهوری اسلامی ایران درمراسم اسکار شد، در باره اصغر فرهادی نوشته است که او به فاحشه‌ها احترام می‌گذارد و از فیلم «درباره الی» به بعد تمامی آثارش با موضوع تجاوز و فحشا ساخته شده و حالا فیلمش نماینده رسمی جمهوری اسلامی در مراسم اسکار شده است.

گويي كه در اين ۳۷  سال در تهران و ايران هيچ اتفاقی جز جولان روسپيان و دور دور اتومبيل‌های آنچنانی بچه‌های لاابالی و بی‌قيد و بند پولدار، نيفتاده است.
دست شما درد نكند جناب آقای ايوبی! واقعا مانده‌ايم كه اين همه زحمات شما و همكاران‌تان را در معاونت سينمايی ارشاد چگونه جبران نماييم!

 فروشنده‌ها و لانتوری‌ها بايد اكران شوند و راهی كن و اسكار گردند تا تصويری كه جهانيان از مردم ايران دريافت می كنند، مردمی مريض و روانی كه با انواع و اقسام معضلات جنسی روبه رو هستند؛ پرخاشگر، فحاش و بی‌فرهنگ!

آن هم در سرزمين حافظ و سعدی و مولانا. انگار نه انگار كه در تمام اين سال ها جوانان دانشمند ايرانی در پژوهشگاه رويان و مراكز هسته‌ای با غيرت مثال زدنی خود كارهایی كرده‌اند كارستان. در فيلم لانتوری به سلامتی مريم عرق خورده می‌شود به سبك فيلم‌های مستهجن مثلا فارسی، رژيم فاسد شاهنشاهی. پس غمت مباد!

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید