واکنش‌ها به گفته مجری ورزشی شبکه سه، درباره لیلا رجبی نماینده دومیدانی ایران در مسابقات المپیک

شنبه, مرداد 23, 1395 - 03:56 توسط تحریریه بادبادک

لیلا رجبی در اصل متولد بلاروس است، او ده سال است که پس از ازدواج با یکی از قهرمانان بدنسازی ایران تبعه ایران شده است. لیلا رجبی در طول این مدت ۷ مدال آسیایی برای دو و میدانی ایران به ارمغان آورده است. او دیشب در طی مسابقه‌اش در مسابقات المپیک رتبه پنجاه و سوم را کسب کرد.  
انگار لیلا بدون مربی به مسابقات رفته است و سخن از این است که اگر مربی او که با روحیاتش آشنا بود او را همراهی می‌کرد مسلما نتایج بهتری را کسب می‌کرد. دیشب پس از پایان مسابقه گزارشگر ورزشی شبکه سوم در یک سخن غیر اخلاقی نتیجه نگرفتن لیلا را ناشی از غیرت نداشتن او دانست . این حرف دیشب و امروز در شبکه‌های اجتماعی بازخوردهای فراوانی داشته است.  


 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

به نظرم هیچ ربطی به غیرت داشتن نسبت به یه کشور نداره ! خودش کلی زحمت کشیده وقتشو گذاشته تمرین کرده چند سال واسه المپیک ! وقتی یه آدم انقدر تلاش کنه و بره المپیک مسلماً به خاطر خودش هم که شده دوست داره ببره ! پس ایشون تلاش خودش رو کرده ولی به هر حال نشده ! نباید نسبت به باخت ورزشکارا به خصوص توی المپیک که همه میدونیم در چه سطحی است اینطوری واکنش نشون بدیم اونم با در نظر گرفتن امکاناتی که کشورمون در اختیار این ورزشکارا برای تمرین قرار میده !!!

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید