چطور لب‌هایتان را آرایش کنید تا حجیم‌تر به نظر برسند؟

سه شنبه, تير 29, 1395 - 01:35 توسط تحریریه بادبادک

زنان بسیاری هستند که از اعتماد به نفس کافی درباره فرم و اندازه لب‌ها در صورتشان برخوردار نیستند. به عبارت دیگر آن‌ها فکر می‌کنند که لب‌هایشان خیلی بارک هستند و همیشه در آرزوی داشتن لب‌های کلفت‌‌تر هستند، به این خاطر صورتشان را به سوزن‌های پروتز می‌سپارند تا زیباتر به نظر برسند. 
اما راه‌کار دیگری هم به جز تزریق هست. شما می‌توانید از راه درست آرایش کردن لب‌های زیباتری داشته باشید.
این‌جا همه آن‌ چیزی که لازم است درباره این مدل آرایش بدانید را به شما می‌گوییم.
۱- اول از همه با پاکسازی و لایه‌برداری از لب‌ها شروع کنید. این کار باعث می‌شود تا سلول‌های مرده از لب شما پاک شوند و هم‌چنین گردش خون در لب‌ها افزایش یابد که این اتفاق به صورت طبیعی حجم لب‌ها را بیش‌تر از آن‌چه که هست می‌کند.
این کار را هر بار که در لب‌ها احساس خشکی و پوسته پوسته شدن دارید انجام دهید.
۲- بعد از این‌که لایه مرده پوست لب را برداشتید دومین کاری که لازم است انجام دهید استفاده از مرطوب‌کننده برای لب‌هایتان است. این کار را می‌توانید با مرطوب‌کننده‌های لب، برق لب‌ها و حتی مرطوب‌کننده‌های خانگی انجام دهید.
۳- حالا وقت استفاده از خط لب است، رنگ خط لب را بسیار نزدیک به رنگ طبیعی لب‌هایتان انتخاب کنید. اگر لب‌هایتان صورتی هستند خط لب صورتی و اگر لب‌ها متمایل به قهوه‌ای هستند خط لبی به رنگ قهوه‌ای انتخاب کنید.
نکته مهم این است که خط لب از رنگ لب‌ها تیره‌تر نباشد، اگر کمی روشن‌تر باشد اشکالی ندارد.
۴- بعد از این‌که خط خارجی لب را کشیدید لازم است که این خط را به داخل لب‌ها هم ادامه دهید. این خط جایی است که معمولا آخرین جایی است که رژلب می‌زنید.
۵- از همان خط لب برای نشان گذاری وسط لب‌ها استقاده کنید.
۶- کار بعدی این است که فاصله بین خط لب بیرونی و خط لب داخلی را با کانسیلر پوشش دهید. این کار را با تاکید بر قسمت مرکزی لب‌ها انجام دهید. رنگ کانسیلر باعث می‌شود که لب‌های شما حجیم‌تر به نظر برسند.
۷- با برس کانسیلر را خوب روی لب‌ها پخش کنید و در نهایت دو لایه رژلب با رنگی نزدیک به رنگ خط لب‌ روی لب‌ها بکشید.

تفاوت را احساس کردید؟

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه خود را بیان کنید