فرهنگیهنری

با مشخص شدن نتیجه اسکار امسال، و جایزه‌ای که به فیلم فروشنده به عنوان فیلم برگزیده خارجی (از طرف آمریکا) تقدیم شد، اصغر فرهادی یکی از سیاسی‌ترین بیانیه‌های فعالیت حرفه‌ای اش را خواند.

8 اسفند
خبر
سبک زندگیفرهنگیهنری

تا ساعاتی دیگر، بامداد روز سه شنبه به وقت ایران، فیروز نادری، دانشمند سرشناس ایرانی مقیم آمریکا، به درخواست اصغر فرهادی و در حالی که انوشه‌انصاری یکی از فضانوردان مشهور جهان او را همراهی می‌کند، به سالن اهدای جوایز اسکار می‌رود.

8 اسفند
خبر
سرگرمیفرهنگیهنری

میدان مشهور ترافالگار در قلب لندن عصر روز یکشنبه شاهد استقبال گرم از فیلم فروشنده اثر اصغر فرهادی کارگردان ایرانی و نامزد جایزه اسکار در هوایی سرد و ابری است.

8 اسفند
خبر
سبک زندگیسرگرمیهنری

جنجال‌ها ظاهرا تاثیری روی سریال شهرزاد نداشته است و این نتیجه را می‌توان از فیلم‌برداری مجددا از سرگرفته شده این سریال متوجه شد.

تصویربرداری سریال شهرزاد ۲ این روزها از سر گرفته شده و عوامل آن، به صورت شبانه روزی در حال ضبط این سریال هستند.

3 اسفند
خبر
سرگرمیهنری

بازیگر تلویزیون و سینمای ایران،صبح امروز ۱۵ بهمن ماه در بیمارستان شهید چمران تهران درگذشت.

علی دهکردی- بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با ایسنا تایید کرد که حسن جوهرچی  به دلیل ایست قلبی درگذشت.

15 بهمن
خبر
سبک زندگیسرگرمیهنری

لباس‌های فرح پهلوی برای اولین بار به نمایش در آمدند.

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب ۵۷، نمایشگاهی از کیف‌ها، کفش‌ها، کلاه و البسه فرح پهلوی و چندتن دیگر از زنان و مردان پهلوی دوم، در موزه پوشاک سلطنتی سعد آباد به نمایش گذاشته می‌شود. 

11 بهمن
خبر
سبک زندگیفرهنگیهنری

در پی انتشار توییتی از ترانه علیدوستی که در آن، پیش از امضای ترامپ هم حضور در اسکار امسال را تحریم کرده بود، مهراب قاسم‌خانی در پست اینستاگرامی به حمایت از او پرداخت.

9 بهمن
خبر
سرگرمیهنری

پس از مدتی تعویق در فیلمبرداری سریال شهرزاد ۲، این پروژه دوباره فیلمبرداری اش را از سر می‌گیرد. 

23 دى
خبر
سرگرمیفرهنگیهنری
مسعود کیمیایی در مصاحبه با حسین دهباشی،در باره زندگی اش اطلاعاتی ناشنیده ارائه کرد. وی در برنامه تاریخ ایرانی، از سه ازدواج زندگی اش گفت: «در ۲۲ سالگی ازدواج کردم. دخترم گیلدا از این ازدواج است، که دلم برایش تنگ شده. همسر بعدی من [گیتی پاشایی] مادر پولاد است که فوت شدند. خانم بسیار خوبی بودند.
6 دى
خبر
هنری

این خانم هنرمند سه سال وقت گذاشت تا قرآن را به صورت دست نویس و بر روی ۵ متر پارچه حریر و با آب طلا بنویسد.

16 آذر
مطلب
سرگرمیهنری

این عکس از نرگس محمدی، بازیگر زن سینما، تلویزین و تئاتر ایران، از عکس‌های پر بیننده امروز است. 

8 آبان
خبر
سرگرمیهنری

آهای بذار بپوشمت مثل لباس مهمونی
تور سپیدی دست باد یا مثل رخت زندونی

انگشتای کشیده‌تو کش بده تا آخر من 
بوسه داغمو بگیر، تا که نیفته از دهن

شراب صدساله من وقتشه که بنوشمت 
وقتشه عریان‌تر بشم بپوشمت، بپوشمت

29 شهريور
مطلب
سبک زندگیهنریورزشی

بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپيكى ايران که امروز در ریو و در مسیر مسابقه دچار حادثه شده بود، چشم از جهان فروبست.
دلیل فوت بهمن گلبارنژاد دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان شکستگی از ناحیه گردن عنوان شده است.

27 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

سیروس الوند در برنامه آپاراتچی، شرح دوستی خود با داریوش اقبالی را می‌گوید.

13 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

علت مرگ این بازیگر زن ایرانی، عمل جراحی عنوان شده اما توضیحی داده نشده که او جراحی زیبایی داشته است یا آن که دچار بیماری خاصی شده بوده است.

نیلوفر خرم نیک، بازیگر بی‌حاشیه سینمای ایران بود که به تازگی در فیلم معمای شاه بازی کرده و در انتظار نقش‌های بااهمیت‌تر به سر می‌برد.

10 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

این روزها فیلمی روی پرده است به نام «من». حضور جسورانه لیلا حاتمی و فیلمنامه آن، که موجب شده تماشای فیلم به ۱۵ سال به پایین‌ها توصیه نشود از یک سو، پخش مکرر تیزر با کیفیت آن از شبکه جم از سوی دیگر، موجب خبرساز شدن آن شده است.

6 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

لیلا حاتمی و لیلی‌رشیدی، دو بازیگر ایرانی سینما و تئاتر هستند که یک شباهت جدی به هم دارند، هر دو از پدری سینماگر (علی حاتمی - داوود رشیدی) و مادری هنرمند (زهرا حاتمی - احترام برومند) برخوردار بوده‌اند و این موضوع باعث شده از کودکی با هم دمخور باشند. 

6 شهريور
مطلب
6 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

استاد آواز ایران در این گفت‌وگو با ماهنامه تجربه درباره مسائل بسیاری صحبت کرده و از گذشته و حال موسیقی و فرهنگ و هنر ایران سخن گفته است.

بخش‌هایی از این گفت‌وگوی مفصل در زیر می‌آید:

6 شهريور
خبر

صفحه‌ها