سرگرمیهنری

پس از مدتی تعویق در فیلمبرداری سریال شهرزاد ۲، این پروژه دوباره فیلمبرداری اش را از سر می‌گیرد. 

23 دى
خبر
سرگرمیفرهنگیهنری
مسعود کیمیایی در مصاحبه با حسین دهباشی،در باره زندگی اش اطلاعاتی ناشنیده ارائه کرد. وی در برنامه تاریخ ایرانی، از سه ازدواج زندگی اش گفت: «در ۲۲ سالگی ازدواج کردم. دخترم گیلدا از این ازدواج است، که دلم برایش تنگ شده. همسر بعدی من [گیتی پاشایی] مادر پولاد است که فوت شدند. خانم بسیار خوبی بودند.
6 دى
خبر
هنری

این خانم هنرمند سه سال وقت گذاشت تا قرآن را به صورت دست نویس و بر روی ۵ متر پارچه حریر و با آب طلا بنویسد.

16 آذر
مطلب
سرگرمیهنری

این عکس از نرگس محمدی، بازیگر زن سینما، تلویزین و تئاتر ایران، از عکس‌های پر بیننده امروز است. 

8 آبان
خبر
سرگرمیهنری

آهای بذار بپوشمت مثل لباس مهمونی
تور سپیدی دست باد یا مثل رخت زندونی

انگشتای کشیده‌تو کش بده تا آخر من 
بوسه داغمو بگیر، تا که نیفته از دهن

شراب صدساله من وقتشه که بنوشمت 
وقتشه عریان‌تر بشم بپوشمت، بپوشمت

29 شهريور
مطلب
سبک زندگیهنریورزشی

بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپيكى ايران که امروز در ریو و در مسیر مسابقه دچار حادثه شده بود، چشم از جهان فروبست.
دلیل فوت بهمن گلبارنژاد دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان شکستگی از ناحیه گردن عنوان شده است.

27 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

سیروس الوند در برنامه آپاراتچی، شرح دوستی خود با داریوش اقبالی را می‌گوید.

13 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

علت مرگ این بازیگر زن ایرانی، عمل جراحی عنوان شده اما توضیحی داده نشده که او جراحی زیبایی داشته است یا آن که دچار بیماری خاصی شده بوده است.

نیلوفر خرم نیک، بازیگر بی‌حاشیه سینمای ایران بود که به تازگی در فیلم معمای شاه بازی کرده و در انتظار نقش‌های بااهمیت‌تر به سر می‌برد.

10 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

این روزها فیلمی روی پرده است به نام «من». حضور جسورانه لیلا حاتمی و فیلمنامه آن، که موجب شده تماشای فیلم به ۱۵ سال به پایین‌ها توصیه نشود از یک سو، پخش مکرر تیزر با کیفیت آن از شبکه جم از سوی دیگر، موجب خبرساز شدن آن شده است.

6 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

لیلا حاتمی و لیلی‌رشیدی، دو بازیگر ایرانی سینما و تئاتر هستند که یک شباهت جدی به هم دارند، هر دو از پدری سینماگر (علی حاتمی - داوود رشیدی) و مادری هنرمند (زهرا حاتمی - احترام برومند) برخوردار بوده‌اند و این موضوع باعث شده از کودکی با هم دمخور باشند. 

6 شهريور
مطلب
6 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

استاد آواز ایران در این گفت‌وگو با ماهنامه تجربه درباره مسائل بسیاری صحبت کرده و از گذشته و حال موسیقی و فرهنگ و هنر ایران سخن گفته است.

بخش‌هایی از این گفت‌وگوی مفصل در زیر می‌آید:

6 شهريور
خبر
سرگرمیهنری

خبرگزاری ایسنا گزارشی از پشت صحنه خندوانه منتشر کرده که حاوی مطالبی از قول رامبد جوان است که تا به حال از او نشنیده‌ایم. 

رامبد جوان در این گفتگو از روزهای بی رمق خندوانه می‌گوید و این که مثل سابق در جذب مخاطب یکه‌تاز نیست را تایید می‌کند. 

24 مرداد
خبر
سرگرمیهنری

جایی به نام باشگاه هواداران هنر ایران امروز تاسیس شد که در مراسم رونمایی از آن، شهاب حسینی شروع به روایت برخی ناگفته‌های روزهای اخیر خود کرده است.

16 مرداد
خبر
سبک زندگیسرگرمیهنری

اگر یک ستاره سینما و اینستاگرام باشید، نه یک جشن تولد که چندین مراسم به افتخار شما برگزار می‌شود و چندین روز، اینستاگرامتان مثل لیلا اوتادی صرفِ انتشار کیک‌های تولدتان می‌شود.

16 مرداد
مطلب
سرگرمیهنری

حمید گودرزی جسارت بزرگی به خرج داد و علت جدایی‌اش از همسر را در صفحه اینستاگرام توضیح داد. ماندانا دانشور و حمید گودرزی، ۱۲ سال پیش ازدواج کرده بودند ولی حالا در دادگاه خانواده پیگیر طلاق توافقی خود بودند.

7 تير
خبر
سرگرمیهنری

در طی روزها و هفته‌های گذشته، فعالیت سلبریتی‌ها و چهره‌های ایرانی در اینستاگرام کاهش قابل ملاحظه‌ای داشته‌است. علت چیست؟

3 تير
خبر
هنری

محمد پسر حبیب (محبیان) خواننده ایرانی که هفته گذشته درگذشت به ایران آمده و در مراسم حبیب شرکت کرده است.

30 خرداد
خبر
سبک زندگیهنری

بعد از ترانه علیدوستی و هانیه توسلی، حالا نوبت لادن طباطبایی‌ست تا عکس بی‌آرایش خود را منتشر کند.

9 خرداد
خبر

صفحه‌ها